13. ROČNÍK

CYKLOMARATONU

2022

26. června

 

novinky

Miloval život, svoji rodinu, manželku Petru a dcery Báru s Terezou. Rád sportoval, v posledních letech především na horském kole. V neděli 20. listopadu Zdeněk Dejdar svůj nejtěžší závod prohrál, zákeřné nemoci podlehl v pouhých 42 letech. Na pravidelného účastníka Českotřebovského cyklomaratonu, který, ještě když mu to zdraví dovolilo, chodil rád také na hokejové zápasy Kohoutů, budeme s úctou vzpomínat.

Agentura VANĚK AGENCY, pořadatel 13. ročníku Velké ceny České Třebové v cyklomaratonu, děkuje za spolupráci všem partnerům, kteří závod podpořili finančními a věcnými cenami. Poděkování patří partnerům trasy a také všem „bezejmenným“ spolupracovníkům.

V sobotu vyhrál závod Českého poháru v Mostě, o den později byl hlavním favoritem Českotřebovského cyklomaratonu.

Třináctý ročník Českotřebovského cyklomaratonu je za dveřmi, jedeme v neděli 26. června. Nejvyšší čas připomenout několik důležitých věcí.

Necelé dva týdny zbývají do startu 13. ročníku Českotřebovského cyklomaratonu. Pro bikery jsou připraveny krásné, ale náročné kopcovité tratě. Hlavní závod měří 47 kilometrů, kratší trasa je dlouhá 28 km. O závodě, který se pojede v neděli 26. června, více v rozhovoru s pořadatelem akce Vladimírem Vaňkem.