10. ROČNÍK

CYKLOMARATONU

2018

24. června

header

novinky

Agentura VANĚK AGENCY, pořadatel 10. ročníku Velké ceny České Třebové vcyklomaratonu, děkuje za spolupráci všem partnerům, kteří závod podpořili finančními a věcnými cenami. Poděkování patří partnerům trasy, mediálním partnerům a všem spolupracovníkům.

Vítězem jubilejního 10. ročníku Českotřebovského cyklomaratonu se stal osmadvacetiletý bajker Filip Adel, který v České Třebové vyhrál celkově již potřetí, který v tomto směru vyrovnal sérii Jaroslava Kulhavého. V cíli se radoval z finanční prémie ve výši pět tisíc korun a krásného broušeného poháru. I přes nepříznivé počasí startovalo 159 závodníků.

Bezprostředně po vyhlášení výsledků cyklomaratonu bude vylosována tombola ze startovních čísel všech účastníků závodu na 50 a 25 kilometrů. V tombole je dvacet cen, tou hlavní je víkendový pronájem vozu Mitsubishi ASX s plnou nádrží (samozřejmě zdarma).

Pořadatel jubilejního 10. ročníku Českotřebovského cyklomaratonu vyslyšel přání některých závodníků a spolupracovníků a necelý týden před závodem provedl změny v itineráři obou tras. Výsledek je zřejmý, startující bikery čeká více kiláků v terénu.

K závodu přihlášení borci, kteří budou mít nejpozději v pátek 22. června zaplacené startovné, se mohou v cíli těšit, mimo jiné, na dobré jídlo. Občerstvení zajistí hotel Uno, závodníci si po závodě mohou dát buď vepřovou masovou směs s dušenou rýží, nebo kuřecí řízek s chlebem a okurkou.