10. ROČNÍK

CYKLOMARATONU

 

Pro zdatnější máme trasu 50 km s převýšením 1200 metrů. Ubrali jsme asfalt a přidali kilometry v terénu.

Výsledky

2018

24. června

 

Přijď se protáhnout, máme i trasu na 25km pro méně trénované bajkery.

propozice

header

stručně o závodě

Trasa

Desátý ročník se pojede v neděli 24. června. Start a cíl závodu je ve sportovním areálu Peklák, pod tribunou fotbalového klubu. Delší trasa pojede 2 rozdílné okruhy o celkové délce 50 km s převýšením 1200 metrů. Kratká trasa pojede 25km s převýšením cca 450 metrů.

GPS trasa a mapa závodu

50km - 1. okruh2. okruh

25km - krátký okruh (na konci je chybně u hřbitova cca 1km zajížďka)

Upoutávka

Fotogalerie 2018

První várka fotek - Foto Jarda Koníček

Fotky od Pavla Klumpara

Fotogalerie 2017

pro letošní ročník se nám tu sešlo dostatek odkazů, takže pevně věříme, že se na fotkách najde opravdu každý

novinky

Agentura VANĚK AGENCY, pořadatel 10. ročníku Velké ceny České Třebové vcyklomaratonu, děkuje za spolupráci všem partnerům, kteří závod podpořili finančními a věcnými cenami. Poděkování patří partnerům trasy, mediálním partnerům a všem spolupracovníkům.

Vítězem jubilejního 10. ročníku Českotřebovského cyklomaratonu se stal osmadvacetiletý bajker Filip Adel, který v České Třebové vyhrál celkově již potřetí, který v tomto směru vyrovnal sérii Jaroslava Kulhavého. V cíli se radoval z finanční prémie ve výši pět tisíc korun a krásného broušeného poháru. I přes nepříznivé počasí startovalo 159 závodníků.

Bezprostředně po vyhlášení výsledků cyklomaratonu bude vylosována tombola ze startovních čísel všech účastníků závodu na 50 a 25 kilometrů. V tombole je dvacet cen, tou hlavní je víkendový pronájem vozu Mitsubishi ASX s plnou nádrží (samozřejmě zdarma).

Pořadatel jubilejního 10. ročníku Českotřebovského cyklomaratonu vyslyšel přání některých závodníků a spolupracovníků a necelý týden před závodem provedl změny v itineráři obou tras. Výsledek je zřejmý, startující bikery čeká více kiláků v terénu.

K závodu přihlášení borci, kteří budou mít nejpozději v pátek 22. června zaplacené startovné, se mohou v cíli těšit, mimo jiné, na dobré jídlo. Občerstvení zajistí hotel Uno, závodníci si po závodě mohou dát buď vepřovou masovou směs s dušenou rýží, nebo kuřecí řízek s chlebem a okurkou.

videa ze závodu